Головна УКР

RU UA

Доброго дня, шановні друзі!

Вас вітає творче об’єднання «Тамада-Еліт» та ведучий-конферансьє Олег Ющенко.

Ми займаємося організацією та проведенням святкових подій.

Ця життєрадісна діяльність давно вже стала важливою складовою мого життя.

Створення свята є настільки цікавим і захоплюючим процесом, що можу про це розповідати годинами. Цей день є незвичайним, у кожного учасника чи гостя – особливе хвилювання, радість. І не тому, що вихідний, хоча це теж важливо…

У житті кожної людини свято відіграє особливу роль. Це не лише привітання, подарунки і гуляння. Це ще й неповторна душевна атмосфера, позитивна енергетика. Це – вибух сміху, позитивні емоції. Це – проста людська радість життя.

Свята родинні і корпоративні, великі і маленькі, навіть свята без приводу – роблять нас ближчими і ріднішими, дають змогу проявити свою любов і повагу до тих, кого ми бажаємо бачити серед запрошених.

Погодьтеся, це чудово, коли людина, занурена в роботу і повсякденні справи, може в святковий день відволіктися і зарядитися енергією єдності зі своїми близькими, рідними, друзями, колегами. Це добра можливість повноцінного спілкування між людьми і, звичайно ж, всілякі розваги, конкурси, ігри, дружні жарти, театралізації, сюрпризи…

Я зі своєю творчою командою «Тамада-Еліт» допоможемо Вам створити справжню святкову атмосферу. Проведення весільного свята чи випускного вечора, дня народження чи ювілею, корпоративного свята чи концертної програми, презентації чи рекламної акції – наша улюблена справа. І це не просто слова! Свято – улюблена наша стихія і ми намагаємося його провести для Вас на найвищому творчому і художньому рівні. Давайте святкувати весело, цікаво і незабутньо!

Oleg1.jpg

Ласкаво просимо до країни свята!

З повагою, Олег Ющенко!


Контакти:

(067) 44-808-22
(044) 530-67-44
(044) 530-70-59
oleg_tamada@ukr.net