Ювілей, день народження

RU UA

Оскільки Ви виявили зацікавлення цією сторінкою – це означає, що наближається ювілей або день народження. А можливо, іменини або річниця весілля. Винуватцем цих важливих і пам'ятних святкових подій може бути людина, а може і компанія, співробітником якої ви є. Важливе одне – ці події гідні виняткової уваги!

Що ж робити, якщо душа хоче свята? Головне – щоб поруч були люди, яким Ви завжди радієте, з якими комфортно і душевно. З компанією перевірених часом старих друзів – будь-яке свято несе радість! Святкове гуляння в шикарному ресторані, в затишному кафе, в заміському комплексі на природі підкреслить гостинність і широту душі винуватця події.

Творче об’єднання «Тамада-Еліт» та ведучий-тамада Олег Ющенко допоможе створити неповторну святкову атмосферу і не дасть гостям нудьгувати протягом всього вечора. Складаючи святкову програму, ми усвідомлюю, що у гостей знайдеться багато теплих слів у Вашу адресу. Всім запрошеним, за їх бажанням, буде надана можливість привітати Вас. Послуги тамади на ювілеї чи дні народження допоможуть зробити Ваше свято динамічним та насиченим. У програмі передбачаються веселі активні конкурси, а також безліч застільних розваг, вікторин, що не вимагають фізичної активності.

Ну а яке ж свято без душевної застільної пісні? За бажання гості можуть поспівати хором або сольно взяти участь в конкурсі караоке! Музичний супровід, який ми хочемо запропонувати Вам, стане прекрасним доповненням святкової казки! Досвідчені ді-джей або живі виконавці забезпечать для Ваших гостей веселу запальну або навпаки – ліричну танцювальну музику, що зачаровує, а також світломузичне шоу!

Також, ми сприятимемо в запрошенні відомих естрадних виконавців, театральних акторів, інших артистів оригінального жанру (ілюзіоністи, шоу-балет, циркові номери, естрадні пародії і багато інших).

Чітко усвідомлюючи рівень заходу, формат, кількість запрошених гостей, а також Ваші завдання і побажання – ми проведемо будь-яке свято будь-якої тематики і будь-якого масштабу! Весела атмосфера не покидатиме ваших гостей на святі і залишиться в пам'яті на довгі роки!


Контакти:

(067) 44-808-22
(044) 530-67-44
(044) 530-70-59
oleg_tamada@ukr.net