Новий Рік

RU UA

Зробіть замовлення сьогодні, і ви отримаєте незабутній Новий Рік від професіоналів своєї справи.
Поспішайте! Кількість заявок обмежена.

Организация новогоднего корпоратива

Отже, скоро Новий рік! Відзначати це чарівне свято з колегами, партнерами чи просто хорошими друзями – здавна є доброю традицією. Ми завжди бажаємо, щоб святкові заходи відбулися яскраво, в дружній невимушеній атмосфері, добре сплановано і цікаво. Професійно і на високому рівні з таким завданням зможуть впоратися лише фахівці у сфері проведення корпоративних свят.

Давайте знайомитись – мене звуть Олег Ющенко, професійний ведучий-конферансьє. Моє творче об’єднання «Тамада-Еліт» багато років займається організацією та проведенням святкових подій. Якщо ви бажаєте поринути в незабутню новорічну атмосферу – ми з радістю допоможемо Вам у цьому. Захоплюючі конкурси створять добрий настрій друзям та колегам на весь наступний рік, а чарівний Дід Мороз нікого не залишить без своєю пильної уваги. Якщо ви хочете закласти міцну основу для позитиву в наступному новому році – перекладіть організацію новорічного корпоративу на наші плечі.

З повагою, Олег Ющенко о

Отримати детальнішу інформацію, а також замовити виклик Діда Мороза
на свято чи додому ви зможете за телефоном: (067) 44-808-22

Подробнее...

Деды Морозы на программе "Підйом"
Деды Морозы на программе "Підйом"
(Новый канал).
Смотреть.
Олег Ющенко - настоящий Дед Мороз
Олег Ющенко - настоящий Дед Мороз.
(Новый канал).
Смотреть.

 

заказать Деда Мороза

Якщо Вас цікавить проведення новорічного свята українською мовою ми із задоволенням допоможемо! Разом з Вами підготуємо сценарій корпоративного свята або Нового року для діточок. 

Дід Мороз Олег Ющенко, якого дитяче журі на телебаченні назвало "золотим" та неперевершена Снігуронька привітають Вашого малюка зі святом і подарують незабутні враження від зустрічі з казковими персонажами.

Ми маємо великий досвід роботи - більше 15 років, добре розуміємо дитячу психологію, запропонуємо окремі програми привітання для діток різних вікових категорій. Вільне володіння українською та російською мовами, яскраві костюми.

Звертайтеся і ми створимо справжню новорічну атмосферу для дорослих і малечі.

Рекомендації на нашому сайті у розділі «О нас в СМИ».

Деды Морозы на программе "Підйом"
Каким должен быть Дед Мороз.
Программа "Инфо шок" (Новый канал).
Смотреть.

До зустрічі на Вашому святі!

(067) 44-808-22