Свадьба

RU UA

Вітаємо Вас, закохані та щасливі! Творче об’єднання «Тамада-Еліт» та ведучий-тамада-конфернсьє Олег Ющенко щиро радіємо зустрічі з Вами! Ця сторінка – для тих, хто прийняв або згодом прийме дуже відповідальне для себе рішення – завжди бути РАЗОМ!

Весілля – це найголовніше свято для тих, хто вирішив створити родинне гніздечко. І лише вам, молодята, вирішувати – яким воно буде. Класичне чи креативне весілля, модна молодіжна вечірка чи домашнє затишне гуляння? Де буде відбуватися церемонія: традиційно – у відділі реєстрації шлюбів чи вам до душі виїзна церемонія в мальовничому місці? Чи запрошувати артистів, чи замовляти фейєрверки і лімузини?

Вам, звичайно ж, хотілося б знайти ведучого-тамаду для свого свята, який не лише красиво говорить, – але і вміє об'єднати різних за інтересами, характером, віком гостей неповторною таємничою атмосферою свята. Ведучий - тамада допоможе усвідомити вашим близьким, що саме їх дійсно робить ріднішими і згуртованішими цього вечора. Він також може бути розпорядником, який грамотно координуватиме роботу всіх служб на святі – забезпечувати своєчасність виходу артистів, подачі страв, винесення торту, відстрілу фейєрверку і так далі.

Професійний ведучий володіє особливим шармом, магнетизмом. Справжній тамада-артист на додаток до своєї роботи може співати або володіє шоу-номерами, використовує оригінальний реквізит для конкурсів, елементи стилізації гостей.

Інтелігентне, шанобливе і ненав'язливе проведення весілля – це стиль нашої роботи. Багаторічний досвід проведення різних заходів дозволяє стверджувати, що подія вам точно сподобається. Тому що це наша улюблена справа, яку ми робимо від душі! Для цього в арсеналі є все необхідне – професійна музика, мікрофони, світлотехніка. Все це в руках досвідчених ді-джєєв, музикантів, співаків, артистів – створить ту казку, про яку ви мріяли!

Моя концепція – проведення весілля або інших свят у форматі невимушеного діалогу з гостями, індивідуальна розробка сценарію, відсутність вульгарних конкурсів і примітивних жартів. Я з повагою відношуся до своїх замовників. Ретельно вивчаю Ваші смаки і прагну в першу чергу керуватися Вашими побажаннями.

Ми усвідомлюємо, наскільки це свято важливе для Вас і дуже високо цінуємо Вашу довіру!


Контакти:

(067) 44-808-22
(044) 530-67-44
(044) 530-70-59
oleg_tamada@ukr.net